KADETKY

Rok 2006

  • 3. místo kvalifikace Valtice
  • 4. místo semifinále Hradec nad Moravicí

Rok 2007

  • 3. místo - Moravská Nová Ves 
  • 3. místo - Valtice
  • 7. místo - MČR - Přeštice

Rok 2008

  • 2. místo kvalifikace - Těšany
  • 7. místo semifinále - Valtice

JUNIORKY

 Rok 2004

  • 1. místo kvalifikace, Valtice
  • 4. místo finále ČR, Písek
  • 1. místo na ME Opole

Rok 2005

  • 1. místo kvalifikace, Valtice
  • 2. místo semifinále, Hustopeče
  • 4. místo finále ČR, Přeštice
  • 10. místo na ME v Opole

Rok 2006

  • 1. místo kvalifikace, Valtice
  • 2. místo semifinále, Hradec nad Moravicí
  • 6. místo finále ČR, Hustopeče
  • 12. místo na ME v Opole - sólo, Renata Pospíšilová
  • 8. místo na ME v Opole - miniformace

Rok 2007

  • 1. místo kvalifikace, Moravská Nová Ves
  • 1. místo semifinále, Valtice
  • 2. vícemstr pochodového defilé, celkově 4. místo finále ČR

Rok 2008

  • 1. místo kvalifikace, Těšany
  • 2. místo semifinále Valtice

Soloformace Zábřeh

  • 1. místo solo juniorky Renata Pospíšilová
  • 2. místo solo juniorky Andrea Pospíšilová
  • 1. místo duo juniorky Renata Pospíšilová, Andrea Pospíšilová
  • 1. místo solo seniorky Michaela Dederová
  • 1.místo duo seniorky Denisa Trojanová, Michaela Dederová
  • 1. místo šestice seniorkyDenisa Trojanová, Michaela Dederová, Romana Šaldová, Darja Bučková, Katka Veverková, Zuzana Vanková

MČR Písek

  • 4. místo solo juniorky Renata Pospíšilová
  • 27. místo solo juniorky Andrea Pospíšilová
  • 1. místo duo juniorky Renata Pospíšilová, Andrea Pospíšilová, postup na ME
  • 8. místo solo seniorky Michaela Dederová
  • 3.místo duo seniorky Denisa Trojanová, Michaela Dederová
  • 3. místo šestice seniorky Denisa Trojanová, Michaela Dederová, Romana Šaldová, Darja Bučková, Katka Veverková, Zuzana Vanková, postup na ME

MČR Vyškov

  • 2. vícemistr pochodového defilé i podiové sestavy , celkově 4. místo, postup na ME

ME OPOLE POLSKO

  • 5. místo duo juniorky Renata Pospíšilová, Andrea Pospíšilová
  • 5. místo šestice seniorky Denisa Trojanová, Michaela Dederová, Romana Šaldová, Darja Bučková, Katka Veverková, Zuzana Vaňková
8. místo MINI SWEETLADIES

SENIORKY

Rok 2006

  • 3. místo kvalifikace Valtice
  • 3. místo semifinále Hradec nad Moravicí
  • 10. místo finále ČR Hustopeče
  • 9. místo finále ČR - sólo
  • 11. místo finále ČR - duo
  • 5. místo finále ČR - miniformace

Rok 2007

  • 2. místo - Moravská Nová Ves 
  • 5. místo - Valtice
  • 8. místo - MČR - Přeštice

Rok 2008

  • 1. místo kvalifikace - Těšany
  • 5. místo semifinále - Valtice

·         Soloformace Zábřeh

  • 1. místo solo seniorky Michaela Dederová
  • 1.místo duo seniorky Denisa Trojanová, Michaela Dederová
  • 1. místo duo seniorky Pavla Beránková, Veronika Nováková
  • 1. místo šestice seniorkyDenisa Trojanová, Michaela Dederová, Romana Šaldová, Darja Bučková, Katka Veverková, Zuzana Vanková

MČR Písek

  • 8. místo solo seniorky Michaela Dederová
  • 3.místo duo seniorky Denisa Trojanová, Michaela Dederová
  • 3. místo šestice seniorky Denisa Trojanová, Michaela Dederová, Romana Šaldová, Darja Bučková, Katka Veverková, Zuzana Vanková, postup na ME

ME OPOLE POLSKO

  • 5. místo duo juniorky Renata Pospíšilová, Andrea Pospíšilová
  • 5. místo šestice seniorky Denisa Trojanová, Michaela Dederová, Romana Šaldová, Darja Bučková, Katka Veverková, Zuzana Vaňková

 


TOPlist