O BRNĚNSKOU DRAČICI 22.3

  • BATON JUNIORKY 2.místo
  • MINIFORMACE KADETKY (Valentýna Roszicsková, Michaela Daňková, Karolína Palasová, Hana a Eliška Šindelkovi) 3.místo
  • MINIFORMACE JUNIORKY (Adéla Kolářová, Andrea Kindlerová, Dana Planková, Klára Doležalová, Monika Klementová, Vanessa Kocábová) 2.místo

 

 KVALIFIKACE MORAVSKÁ NOVÁ VES

  • JUNIORKY BATON 2. místo
  • MIX SENIORKY 1. místo

SOLOFORMACE

  • SOLO KADETKY Valentýna Roszicsková 4. místo
  • SOLO JUNIORKY Dana Planková 1. místo
  •  SOLO JUNIORKY Adéla Kolářová 4. místo
  •   SOLO SENIORKY Kateřina Malinková 1. místo
  • SOLO SENIORKY POM-POM  Sabina Špičková 1. místo
  • DUO SENIORKY Kateřina Malinková, Sabina Špičková 3. místo
  •   MINIFORMACE KADETKY Eliška a Hana Šindelkovi, Valentýna Roszicsková, Karolína Palasová, Michaela Daňková 2. místo
  • MINIFORMACE KADETKY Agáta Veverková, Monika Karásková, Zuzana Voráčková, Barbora Pokorná, Denisa Kroupová, Vanessa Šubrtová 3. místo
  •  MINIFORMACE JUNIORKY Adéla Kolářová, Dana Planková, Anna Velebová, Andrea Kindlerová, Vanessa Kocábová, Monika Klementová, Klára Doležalová 3. místo

 SEMIFINÁLE HRANICE

  • JUNIORKY BATON 1. místo

SOLOFORMACE

  • SOLO KADETKY Valentýna Roszicsková 2. místo
  • SOLO JUNIORKY Dana Planková 4. místo
  •  SOLO JUNIORKY Adéla Kolářová 5. místo
  •   SOLO SENIORKY Kateřina Malinková 4. místo
  • SOLO SENIORKY POM-POM  Sabina Špičková 2. místo
  • DUO SENIORKY Kateřina Malinková, Sabina Špičková 2. místo
  •   MINIFORMACE KADETKY Eliška a Hana Šindelkovi, Valentýna Roszicsková, Karolína Palasová, Michaela Daňková 1. místo
  • MINIFORMACE KADETKY Agáta Veverková, Monika Karásková, Zuzana Voráčková, Barbora Pokorná, Denisa Kroupová, Vanessa Šubrtová 2. místo
  •  MINIFORMACE JUNIORKY Adéla Kolářová, Dana Planková, Anna Velebová, Andrea Kindlerová, Vanessa Kocábová, Monika Klementová, Klára Doležalová 3. místo

VÝSLEDKY MČR B VALTICE

  • JUNIORKY BATON 2. místo, postup na MČR výk. tř. A

SOLOFORMACE

  • SOLO KADETKY Valentýna Roszicsková 8. místo
  • MINIFORMACE KADETKY Eliška a Hana Šindelkovi, Valentýna Roszicsková, Karolína Palasová, Michaela Daňková 3. místo, postup na MČR výk. tř. A
  • MINIFORMACE KADETKY Agáta Veverková, Monika Karásková, Zuzana Voráčková, Barbora Pokorná, Denisa Kroupová, Vanessa Šubrtová 10. místo

 MČR MIX+ POM-POM NÁCHOD

  • MIX SENIORKY 1. místo, postup na MS
  • SOLO SENIORKY POM-POM  Sabina Špičková 21. místo

 MČR BATON KARVINÁ

  • JUNIORKY BATON 9. místo, postup na ME

SOLOFORMACE

  • SOLO JUNIORKY Dana Planková 23. místo
  •  SOLO JUNIORKY Adéla Kolářová 13. místo, postup na ME
  •  SOLO SENIORKY Kateřina Malinková 19. místo
  •   MINIFORMACE KADETKY Eliška a Hana Šindelkovi, Valentýna Roszicsková, Karolína Palasová, Michaela Daňková 10. místo, postup na ME
  •  MINIFORMACE JUNIORKY Adéla Kolářová, Dana Planková, Anna Velebová, Andrea Kindlerová, Vanessa Kocábová, Monika Klementová, Klára Doležalová 5. místo, postup na MS

MS PRAHA

  • MIX SENIORKY I VICEMISTRYNĚ SVĚTA
  • JUNIORKY BATON 9. místo
  • MINIFORMACE JUNIORKY BATON 8 .místo
  • SOLO JUNIORKY ADÉLA KOLÁŘOVÁ 19.místo
TOPlist